Agencja nieruchomości pośredniczy w transakcjach kupna i sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. Działa na rynku krakowskim oraz w sąsiadujących z Krakowem gminach.

Biuro działa na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Dzięki podpisanym umowom z deweloperami wszystkie mieszkania na rynku pierwotnym sprzedawane są w cenach deweloperów, ze wszystkimi upustami i rabatami oraz od tych transakcji agencja od osób kupujących nie pobiera prowizji (prowizja 0%). Agencja posiada dostęp do większości nieruchomości oferowanych przez deweloperów. Pozwala to na najlepsze dopasowanie oferty do oczekiwań klienta.

Celem działania biura nieruchomości nie jest zgromadzenie jak największej liczby ofert, ale indywidualne podejście do każdej nieruchomości. Każda oferowana do sprzedaży czy wynajmu nieruchomość jest przez agencję wizytowana oraz sprawdzana pod kątem jej stanu prawnego i technicznego.

Do każdej transakcji agencja podchodzi indywidualnie, starając się zaspokoić wszelkie oczekiwania klientów, wyjaśniać wszystkie pojawiające się w trakcie przygotowania transakcji wątpliwości czyli sprawić by cały proces sprzedaży czy zakupu nieruchomości przebiegał w jak najmniej stresującej atmosferze.

Biuro nieruchomości świadcząc swoje usługi współpracuje z wieloma podmiotami:

  • kancelarią notarialną wyspecjalizowana w obsłudze rynku nieruchomości;
  • radcą prawnym w celu ewentualnego wyprostowanie stanu prawnego nieruchomości;
  • doradcą finansowym zapewniającym najlepsze warunki kredytowe dostępne na rynku;
  • rzeczoznawcą majątkowym;
  • sprawdzonymi i wiarygodnymi firmami remontowo-budowlanymi, które chętnie pomogą w wykończeniu czy remoncie zakupionej nieruchomości.

Z opiniami dotychczasowych klientów biura można zapoznać się na podstronie z  OPINIAMI.

Jeśli byli Państwo klientami biura i chcą ocenić świadczone przez agencję usługi mogą to Państwo zrobić za pomocą formularza dostępnego na podstronie OPINIE.

 

Zachęcam Państwa do współpracy - Marek Mularczyk

Każdorazowo agencja nieruchomości współpracę prowadzi na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z artykułem 180 punkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Firma posiada Certyfikat Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Polisa PZU PWO 00001801